Loading...
AktualnościE-commerce

Allegro Smart! – Prime w polskim wydaniu

Od kilku dni w mediach usłyszeć można tajemnicze “Odwiedź Allegro 27 sierpnia w południe”. Tajemniczo, prowokująco, zachęcająco – wiadomo, Allegro marketing robić potrafi. Powitajcie więc nowy program dla kupujących – Allegro Smart!

365 przesyłek w roku za darmo!

O przełomowej usłudze Allegro, która zadebiutuje 27 sierpnia głośno jest w sieci od kilku dni.

Polski gigant e-commerce coraz bardziej czuje na plecach oddech Amazona, więc na wzór ich sztandarowej usługi Prime, wprowadza abonament Allegro Smart!

Wszystkie korzyści wynikające z abonamentu nie są jeszcze znane. Wiemy na pewno, że za cenę 49 zł na rok kupujący otrzymają możliwość darmowych wysyłek do Paczkomatów InPost, punktów odbioru i wysyłkę listów poleconych. Limit 365 paczek powinien zadowolić nawet największych maniaków internetowych zakupów!

W internecie możemy natknąć się także na grafikę żywcem wyjętą ze strony Allegro:

allegro smart

Just in time

Trzeba przyznać, że timing wprowadzenia tej możliwości dla kupujących jest idealny – coraz bliżej czwarty kwartał, czyli okres największych żniw dla internetowego handlu. Abonament Allegro Smart! jest doskonale przemyślanym ruchem marketingowym. Ciekawe, co polski gigant sprzedaży internetowy szykuje jeszcze w ramach swojego nowego abonamentu. Abonenci usługi Amazon Prime w ramach rocznej opłaty mogą korzystać także z dodatkowych promocji, szybszych wysyłek itp.

Paczkomaty to najczęściej wybierana opcja dostawy przez kupujących, więc z nowym abonamentem na pewno uda im się zaoszczędzić kilka złotych. 

Co myślicie o Allegro Smart, planujecie skorzystać z tej opcji? Dajcie znać!

Zaciekawił Cię ten artykuł?

Zapisz się do newslettera – raz w tygodniu otrzymasz porcję soczystych, geekowskich, technologicznych treści – zero spamu!