Loading...

O Piwnicy

Tworząc ten portal chcemy dzielić się ze światem ciekawymi treściami, swoim zdaniem i punktem widzenia, ale również dyskutować i polemizować ze społecznością skoncentrowaną wokół tematów technologicznych. Naszą wizją jest stworzenie miejsca nastawionego właśnie na społeczność gdzie pasjonaci będą mogli porozmawiać z pasjonatami – stąd nazwa Piwnica IT. Nie od dzisiaj wiadomo, z czym kojarzy się piwnica…;)

Kto tworzy Piwnicę?

Michał – kierownik zamieszania

Pasjonat technologii i wielbiciel wszelkich form przedsiębiorczości i kreatywności, ceniący sobie ludzi skromnych, ambitnych i pracowitych. Próbuje gonić za swoim tysiącem pomysłów nierzadko narażając się na bolesny upadek w myśl zasady “Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.”
Zawodowo specjalista sprzedaży internetowej, prywatnie fan wszelkiej maści muzyki od rapu po jazz – idealny wieczór spędza na koncercie z ukochaną. Wielbi dobrą książkę i włoską motoryzację, nigdy nie odpuszcza okazji do poszerzenia swoich horyzontów. Wierzy, że wszystko co się robi trzeba robić z pasją, idąc za słowami Steve’a Jobsa “Potrzeba pasji i zaangażowania, żeby naprawdę coś zrozumieć, przeżuć, a nie tylko szybko przełknąć. Większość ludzi nie poświęca na to czasu”.
Sam nie lubi mówić o sobie, dlatego pisze o sobie w trzeciej osobie.